Bizimle Kazanırsınız İlerlersiniz Stresiniz Yok Olur Mutlu Olursunuz

Metehan-Simay Temizlik hizmetleri günümüzde çeşitli görevlerde deneyimli ve uzman kadrosu ile Bölgemizin seçkin kuruluşlarına eğitimli personellerle birlikte kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Metehan-Simay Temizlik Hizmetlerini bütünleyici olarak, Temizlik hizmetleri konusunda da deneyimli ve profesyonel ekibi ile tam ve kapsamlı olarak hizmet vermektedir.

Nasıl Yapıyoruz.

Her işimizi Mükemmel Yapıyoruz. Kusursuzluğu Hedefliyor ve tüm kurgumuzu ve planımızı bu değerler üzerinden sürdürüyoruz, amacımız herzaman mükemmeli sunmaktır bu sebeple üretiyor ve çözüyoruz. bahaneler yerine iş üretmeyi seviyoruz.

Amacımız her işe el atmak değil Uzmanı olduğumuz alanlarda Hizmet vermektir Bu sebeple Daha İyi olmayı Hedeflediğimiz alanlara daha fazla iş zamanı ayırıyoruz Aşağıdaki grafikte İş yoğunluğumuzu İnceleyebilirsiniz...

Apartman Yöneticiliği
100%
Apartman Temizliği
96%
İnşaat Sonrası Temizlik
69%

Kurumsal

Çalışanların Mutluluğu Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, Seçkin kadromuz, bayilerimiz aracılığı ile kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak, temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza, bayilerimize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Adana bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin, bayilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Metehan-Simay Hizmet Adana bölgesinin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

Müşterilerin çıkarları doğrultusunda adım atmak her adımda müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir önceki hizmetin daha iyisini sunmak, Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişen kalitede hizmet sunmak, Eğitimli, kendini geliştirmeye açık kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen bir kadro ile hizmet sektöründe devamlı lider konuma gelmek, Çalışanlarımızı çözüm ortaklarımız olarak benimsemek

0
0
0
0

Hala Karar veremediyseniz

Sizleri ofislerimizde Kahvemizi içmeye Bekliyoruz...

Metehan-Simay

Güzel Yalı Mahallesi 81006 Sok. Necdet Hilmibey Apt. B-Blok 1/C Çukurova / Adana / Türkiye

7/24 Hizmet Numaramız

(0322) 204-0055