ADANA APARTMAN TEMİZLİĞİ

Adana Merkezli Firmamızın Profesyonel olarak sunduğu bir diğer hizmette Apartman temizliğidir. Önem derecesi az gibi görünsede apartman temizliği ciddiye alınması gereken bir konudur. Toplu yaşam alanlarında ve ortak kullanım alanlarının daha çok olduğu kapalı alanların daha fazla ve bulaşıcı hastalık ve visüslerin kolayca yayılacağı bu alanlardaki temizlik kalitesi ve sıklığı önem gösterilmesi gereken bir konudur. 2020 yılı itibarı ile Korona virüsü gibi daha önceki yıllarda yaşadığımız birçok virüs adını hatırlamamız zor değil. Ortak kullanım alanlarındaki Hijyen kalitesi ve kullanılan temizlik ve hijyenik maddelerinde kalitesi önemli bir etkendir.

Firmamız Bulaşıcı hastalıklar ve Kitlesel etkilenimlerin en aza indirilmesi amacı ile Kullandığı Temizlik malzeme ve Materyallerinde önemli ölçüde kalite ve yüksek hijyen etkisinin olduğu malzemeler kullanmaktadır, Toplum sağlığını olumlu etkileyecek her türlü girişimi Kendine görev edinen firmamız Toplum sağlığına firma bazında olumlu etki yaratarak sosyal sorumluluk proje başlangıcı yapmak niyetindedir.

Bize güvenen ve temizliğini bize emanet eden tüm Bina, Apartman, Site, Resmi ve Özel Kurumlar, Lojmanlar, avm, Galeri ve Şhow Room, Ofis, Büro ve Ev Sakinlerine karşı Borcumuzu İyi Hizmet Kaliteli, İnsan sağlığına ve doğaya duyarlı Hijyen kalitesi yüksek temizlik malzemelerini kullanarak ödemekteyiz.

Sağlığınız bizim için önemli, Bizi tercih ederek sizde kendi ailenize ve Yaşadığınız Ortak kullanım alanlarını paylaştığınız tüm alanların temizliği konusunda bir adım atabilir Bizi arayabilirsiniz.

Hala Emin Değilseniz İletişim Kurun

Sizleri Ofislerimize Bekliyoruz...